מומחים לחדשנות

חדשנות בלתי פוסקת בתחום האבחון והמדעי החיים:

התשוקה שלנו היא להניע את העולם קדימה.אנו מחויבים לחדשנות מתמדת, כמנוף להתקדמות העולמית בתחום הבריאות. אנו עוקבים אחר הצרכים המשתנים של המעבדות, ומפתחים בקצב מהיר פתרונות אבחון חדשים עבור העולם הקליני.עולם האבחון מתפתח במהירות בזכות ידע מדעי חדשני וגישות טיפוליות פורצות דרך. טכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית, מיפוי הגנום האנושי ופיתוח אלגוריתמים אשר מיושמת ברפואה, הן אלה המעצבות מחדש את הנוף. אנו נמצאים בחזית, מחויבים לפרש את הטרנדים החדשים ולנצל את הפוטנציאל שלנו לפיתוח פתרונות חדשניים ולכניסה לשווקים חדשים.

icon
400

אנשים המוקדשים למחקר ופיתוח של פתרונות חדשניים

icon
9

מרכזי מחקר ופיתוח ברחבי העולם

מעל 400 חוקרים, רובם מאיטליה וארצות הברית, יחד עם השקעות מאסיביות במחקר ופיתוח, מניעים אותנו להגיב במהירות ובחדשנות לאבולוציה של האבחון הרפואי ומדעי החיים. המטרה שלנו היא להביא פתרונות פורצי דרך ובדיקות ייחודיות עבור מעבדות ברחבי העולם, תוך התמקדות הן בשימושים הקליניים והן במחקר.
אנו מזהים סמנים ביולוגיים חדשים בהיצע בדיקות האבחון שלנו, על מנת לספק תשובות על התפתחות המחלה.כחלק מערכי הכנות והשקיפות, אנו מגדילים את הקרבה למטופלים, על ידי פישוט תהליכי האבחון ומתן תוצאות אמינות תוך פחות מ-15 דקות, השוות לאלו הנעשות במעבדה.אנו מעריכים את חומרת ותחזית המחלה באמצעות יישום של אבחון אלגוריתמי ובינה מלאכותית בבדיקות שלנו.

מודלים חזויים לאבחון עתידי

ראיון עם פבריציו בונלי, סגן נשיא ומנהל טכנולוגיה ראשי ב-Diasorin.

img

מאבחון ועד טיפול, דיוק כשיטה

ראיון עם ג'ורג'יו ג'יניוני, סגן נשיא תאגידי ועניינים ומנהיג חדשנות בדיאסורין.

img

מחקר ופיתוח
כסימן ההיכר שלנו

דיוק

אנו מזהים סמנים ביולוגיים חדשים בהיצע בדיקות האבחון שלנו, כדי לספק תשובות על התפתחות המחלה.

img

נקודת טיפול

כחלק מביזור, אנו מגדילים את הקרבה למטופלים, על ידי פישוט תהליכי האבחון ומתן תוצאות אמינות תוך פחות מ-15 דקות, השוות לאלו במעבדה.

img

בינה מלאכותית

אנו מעריכים את חומרת ותחזית המחלה באמצעות יישום של אבחון אלגוריתמי ובינה מלאכותית בבדיקות שלנו.

img

אתם עוזבים כעת את אתר דיאסורין ישראל. קישור זה יעביר אתכם לאתר חיצוני בו מדיניות הפרטיות היא בהתאם לזו שבחרה החברה המחזיקה באתר.

אתם האחראים הבלעדיים על פעילותיכם באתר החדש אליו אתם מועברים.